Вітаємо з обранням!

Фонтанська сільська територіальна виборча комісія оголосила результати місцевих виборів. Це сталося о 3-ій годині ночі 29 жовтня. Фонтанську ОТГ очолить чинний голова Крижанівської сільської ради Наталія Крупиця. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Я вдячна всім жителям, які віддали голоси за мене, вдячна всім, хто не підтримав мене. Ви всі громадяни і патріоти нашої громади, яким не байдуже майбутнє Фонтанській ОТГ. Я схиляюся перед витримкою, терпінням, мужністю тих, хто працював і відстоював інтереси виборців в комісіях. Я вдячна тим, хто вчора прийшов на засідання територіальної комісії і дочекався результатів», – написала Наталія Григорівна.

Вона також висловила впевненість, що депутати, які пройшли до ради розуміють всю глибину проблем і готові працювати для людей на створення спроможної громади. І підкреслила, що цінує в людях професіоналізм, відповідальність та порядність. А також наголосила на своїй відкритості до конструктивного діалогу і планах самостійно бути в прямому контакті в мережі Facebook.

Крижанівська сільська рада вітає Наталію Григорівну з обранням на посаду голови Фонтанської ОТГ. Нехай Ваші професійні якості, досвід, енергія і цілеспрямованість й надалі слугують розвитку наших територій. Міцного здоров’я, натхнення та подальших перемог!

Вітаємо також усіх кандидатів в депутати, яким мешканці громади довірили представляти їх у раді Фонтанської ОТГ. Віримо, що з набуттям депутатських повноважень, ви, незалежно від політичних переконань та партійної належності, єдиною командою працюватимете на благо Фонтанської ОТГ.

З перемогою! В добру путь.