Важлива інформація!

Шановні жителі!

        У зв’язку з продовженням в Україні карантину, соціальною службою Крижанівської сільської ради відпрацьований список соціально незахищених та потребуючих мешканців с. Крижанівка та с. Ліски, які перебувають на обліку служби.
        Для забезпечення цих людей життєво важливими товарами, головою Крижанівської сільської ради ініційовано робочу нараду з депутатським корпусом і членами виконавчого комітету, за результатами якого прийнято рішення за позабюджетні кошти адресно надати допомогу таким жителям, забезпечити їх необхідними товарами і засобами індивідуального захисту.
        Крім того, з 30.03.2020 на території Крижанівської сільської ради вводиться послуга з безкоштовної доставки продуктів харчування ДЛЯ ЗАЗНАЧЕНОЇ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН.
       Для того, щоб скористатися послугою, необхідно слідувати наступної інструкції:
        1. Замовити продукти в будь-якому магазині (вказати бажане місце їх придбання) с. Крижанівка, с. Ліски або Селища Котовського, або підготувати список необхідних продуктів;
        2. Оплатити їх онлайн або підготувати необхідну грошову суму;
        3. Повідомити за наступним номером телефону (066) 362-51-46 свою адресу, прізвище, ім’я та номер телефону;
        4. Очікувати волонтера, який доставить продукти з магазину Вам додому.

     Шановні жителі, на сьогоднішній день всі переживають складний період, але саме соціально незахищені мешканці знаходяться в особливій групі ризику. Саме тому в першу чергу допомога буде надана цій категорії населення.
     Прохання з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

     Нагадуємо, що в Крижанівській сільській раді працює комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Крижанівської сільської ради. З будь-яких питань, пов’язаних з дією карантину на території наших сіл Ви можете зв’язатися з сільською радою за телефонами: (066) 362-51-46,                   (048) 788-92-09.
      Будьте здорові!