Шановні односельці!

     В цей день, починаючи з травня 2003-го року, в нашій державі відзначається День Європи. Цей день став символом єднання географічної Європи, а для України − це важливий крок у зміцненні її самоідентифікації як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
Підписавши угоду про асоціацію з ЄС, наша країна зробила вибір – свідомо обрала курс на інтеграцію до європейських інституцій. Це шлях, який обрав сам народ. Ми прагнемо досягти європейських стандартів в усіх сферах і запроваджувати європейські принципи, у тому числі й у питаннях співробітництва, щоб взяти все найкраще з досвіду наших заможніших сусідів.        Саме в ці дні українці справді мають нагоду разом із іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей і побачити нові перспективи розвитку в ЄС. Європа починається з кожного із нас. Потрібно, щоб кожен почав будувати Європу в Україні, починаючи з власного дому, власної вулиці, села чи міста. Маємо пам’ятати, що ми живемо в центрі Європи і тільки від нас залежить, щоб він був не лише географічний.
Здоров’я вам, дорогі мешканці Крижанівки і Лісків, здійснення планів і задумів, миру, достатку, благополуччя кожній родині. З Днем Європи!

З повагою, голова Крижанівської сільської ради Наталія Крупиця