Про недопущення занесення та поширення на території Крижанівської сільської ради Лиманського району Одеської області випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом COVID-19

УКРАЇНА
КРИЖАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                                        ВИТЯГ З РІШЕННЯ         №32 від 13.03.2020 р.

     Про недопущення занесення та поширення на території Крижанівської сільської ради Лиманського району Одеської області випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом COVID-19

       На 11 березня 2020 року у світі зареєстровано 119 132 випадків нової коронавірусної інфекції COVID-19, з них 4284- летальних. Всесвітня організація охорони здоров’я прогнозує подальше поширення коронавірусу в країнах Європи і світу. В Україні зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок вірусної інфекції COVID -19.
     Заслухавши доповідь Пашинскьої Н.А., приймаючи до уваги рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Крижанівської сільської ради від 12 березня 2020 р., з метою недопущення занесення та поширення на території Крижанівської сільської ради випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом, відповідно до вимог законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та «Про захист населення від інфекційних хвороб» та Постанови від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID -19», виконавчий комітет Крижанівської сільської ради
                                                                         ВИРІШИВ:

    1. Забезпечити готовність закладу охорони здоров’я для надання медичної допомоги постраждалим від коронавірусної інфекції та забезпечення їх необхідними лікарськими засобами, засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.
Терміново
Вик. – Пашинська Н.А.
   1.2. Провести розрахунки кількості лікарських засобів та виробів медичного призначення, у тому числі засобів індивідуального захисту, (окуляри, спеціалізований одяг, рукавички, респіратори), приладів для бригад швидкого реагування та проінформувати орган місцевого самоврядування.
Терміново
Вик. – Пашинська Н.А.
  1.3. Провести до 15.03.2020 року навчання медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні хворого(підозрілого) на вірус COVID -19.
Терміново
Вик.– Пашинська Н.А.
  1.4. Проводити моніторинг захворюваності, з метою своєчасного поновлення резерву медикаментів та виробів медичного призначення для надання якісної медичної допомоги.
Протягом епідсезону та своєчасно інформувати сільську раду

Вик. Пашинська Н.А.

  1.5. Терміново підготувати лист на Департамент охорони здоров’я щодо отримання протоколу по лікуванню та профілактики захворювання на коронавірус COVID -19.

Терміново

Вик. – Пашинська Н.А.

  1.6. Забезпечити проведення широкої санітарно-просвітньої роботи з питань профілактики гострих респіраторно-вірусних захворювань у тому числі спричинених коронавірусом COVID-19.

Терміново та постійно

Вик. Пашинська Н.А. та Спельнік С.В. Антоненко О.В.,

   2. Забезпечити співробітників засобами індивідуального захисту, антисептиками та дезінфектантами.

До 25.03.2020 р.

Вик. Дудник М.В.

  2.1.Придбати в необхідній кількості прилади для обеззараження приміщень та ефективного знешкодження вірусів та бактерій в приміщенні ЦНАПу та сільської ради.

До 25.03.2020 р.

Вик. Дудник М.В., Константинова С.В.

  2.2. Придбати в необхідній кількості миючі, дезінфекційні засоби, антисептики та індивідуальні засоби захисту та посилити проведення прибирань приміщень з використанням миючих та дезінфікуючих засобів.

До 25.03.2020 р.

Вик. Дудник М.В., Константинова С.В.

  2.3. Запровадити карантин для усіх дошкільних закладів освіти, будинку культури, незалежно від форм власності з 12.03.2020 року по 03.04.2020 року.

  2.4. Розробити заходи щодо часткового переведення працівників на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших робіт (організаційно-педагогічна, методична тощо).
 2.5. Відмовитись від проведення та участі у масових заходах на території закладів освіти та будинку культури.
 3. Дільничному інспектору Лиманського ВП Чумаченко М.О. забезпечити громадський (публічний) порядок на території Крижанівської сільської ради та забезпечити проведення рейдів щодо виявлення іноземних осіб – нелегалів, особливо з країн, в яких виявлено випадки захворювання коронавірусом COVID -19.
 4. Запровадити посилений протиепідемічний режим установах, організаціях, закладах охорони здоров’я, незалежно від форм власності, та забезпечити проведення поточної дезінфекції в місцях масового перебування людей (навчальні заклади, заклади культури, місця торгівлі) та відмовитись від проведення та участі у масових заходах, провести інформаційно – роз’яснювальну роботу з представниками релігійних конфесій, багаточисельних етнічних груп метою недопущення занесення та поширення на території Крижанівської сільської ради випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом, відповідно до вимог законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та « Про захист населення від інфекційних хвороб » та Постанови від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID -19»
Термін:в залежності від епідситуації.
 5. Керівникам підприємств, установ та організацій. незалежно від форм власності:
 5.1. Придбати в необхідній кількості миючі, дезінфекційні засоби, антисептики та індивідуальні засоби захисту та посилити проведення прибирань приміщень з використанням миючих та дезінфікуючих засобів.
 5.2. Організувати проведення навчань з дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні захворювань спричинених коронавірусом COVID-19.
 5.3. Забезпечити співробітників засобами індивідуального захисту, антисептиками та дезінфектантами.
До 15.03.2020 р.

6. Адміністрації, ТОВ «Промринок «Котовський», «Укрінтермаркетінг», ПП «Союз», ринок «Крижанівський», ТРЦ «Атріум», Центральна Садиба, Шато, Вишенка:
6.1. Придбати необхідні засоби індивідуального захисту, антисептики, деззасоби та використовувати їх при проведенні первинних протиепідемічних засодів.
До 15.03.2020 р.

6.2. Передбачити місце тимчасової ізоляції хворих на коронавірусну інфекцію спричинену вірусом COVID-19, в медпунктах ринку та закладів до моменту їх госпіталізації.
До 15.03.2020 р.
Виконати Пашинська Н.А., адміністрація закладів
7. Заступнику сільського голови з економічних питань Дудник М.В. у разі необхідності розглянути питання щодо збільшення розміру резервного фонду та затвердження на сесії сільської ради.
7.1. Передбачити кошти у разі необхідності з резервного фонду на придбання медичного обладнання (тестів на коронавірус, апаратів штучної вентиляції легень, багатофункціональних моніторів, інфузоматів).
Постійно до особливого розпорядження
Вик.Дудник М.В.
8. Забезпечити інформування на сайті Крижанівської сільської ради та інформаційних стендах щодо ситуації з виявлення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, основними клінічними симптомами та заходами профілактики.
Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням з питань профілактики коронавірусної інфекції та своєчасного звернення за медичною допомогою в разі захворювання.
Терміново
9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Мельника О.М.

Голова виконкому /підпис/ Н.Г. Крупиця

Керуюча справами виконкому /підпис/ О.В. Антоненко

Витяг з рішення вірний, керуюча справами О.В. Антоненко