Почалися роботи з прокладення каналізації на Набережній

В Крижанівці на вулиці Набережній почалися роботи з будівництва каналізаційних мереж. Це одна з найскладніших по конфігурації вулиць, прилегла до схилу узбережжя. Відповідно до проекту, тут буде прокладено півкілометра полівінілових труб і побудований 31 залізобетонний колодязь.
Слід зазначити, що це будівництво – складова частина протизсувних заходів, які почалися в Крижанівці з приходом команди Наталії Крупиці. Нагадаємо, що роботи з берегоукріплення, які почалися в 2012 році, фактично врятували вулицю Приморську від зсуву, а жителів – від руйнування їхніх будинків. Але крім зміцнення схилу, потрібен комплекс заходів по недопущенню його руйнування підґрунтовими водами, які в тому числі поповнюються стоками з негерметичних вигрібних ям. Централізоване каналізування вулиць, чого раніше ніколи не було в Крижанівці, це ще й поліпшення екології і як наслідок – нові можливості для розвитку туризму в Одеській затоці.
Відзначимо також, що на сьогоднішній день в рамках реалізації даної програми прокладено вже 2,7 км мереж водовідведення. Роботи тривають.