П'ятниця, 13 квітня 2018 16:07

Начальником Доброславського бюро правової допомоги було здійснено виїзний прийом громадян у Крижанівській сільській раді

12 квітня 2018 року начальником Доброславського бюро правової допомоги Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Оленою Осадчою було здійснено виїзний прийом громадян у Крижанівській сільській раді.

Отримати консультацію прийшов громадянин В., який розповів, що доглядає за особою, яка досягла 80-річного віку, та отримує компенсаційні виплати. Поцікавився, чи зараховується до страхового стажу для призначення пенсії період догляду за такою особою.

Іншим клієнтом стала громадянка Н., яка звернулася з питанням про порядок підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсії у разі відсутності архівних даних.

Відвідувачі отримали кваліфіковані та вичерпні відповіді на поставлені ними питання.

Крім того, громадянам повідомлено про проект «Я МАЮ ПРАВО!», запроваджений Міністерством юстиції України, а також поширено буклети, розроблені в рамках даного проекту.

Також присутнім роз’яснено, що одним з основних завдань Бюро є: надання юридичних консультацій та роз’яснень, а також складення документів процесуального характеру та представництво інтересів у суді.

З метою отримання даних послуг необхідно звертатися до Доброславського бюро правової допомоги, яке розташоване за адресою: смт. Доброслав, вул. Центральна,75, або за тел.: (04855) 9-16-16.