П'ятниця, 30 березня 2018 15:21

В КРИЖАНІВЦІ ЗАВЕРШЕНО ПЕРЕВІРКУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ

У Крижанівці завершилася перевірка Державної аудиторської служби Південного офісу. Перевірка охоплювала період роботи з вересня 2015 по листопад 2017 рр. Крім того, аудитори проводили перевірку фактів, викладених у майже 80-ох скаргах, що надійшли від одних і тих же осіб.

Перевірка проводилася дуже ретельно. Наприклад, аудитори до сантиметра вимірювали товщину кожної асфальтованої дороги.

В результаті, жодні “факти”, викладені у скаргах, не підтвердилися. Більше того, за висновками державних аудиторів, в роботі Крижанівської сільської ради не виявлені порушення ані в наповненні і використанні бюджетних коштів, ані в нарахуванні заробітної плати, ані в наданні матеріальної допомоги, ані в обсягах капітального будівництва (будівництво доріг, реконструкція освітлення, каналізації, будівництво стадіону і інші об'єкти).

Натомість фахівцями державного аудиту були виявлені порушення з боку недобросовісних підприємців по сплаті податків до бюджету з оренди землі, втрати за вилучення земель з сільгоспобороту і сплаті пайової частки. У цих питаннях сільська рада в подальшому будуть діяти паралельно з перевіряючими щодо підтримки в судах, якщо зазначені підприємці добровільно не внесуть кошти в бюджет.