Понеділок, 29 січня 2018 16:17

День пам’яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут. У цей день в 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
Їх було триста – студенти та гімназисти. Проти них були тисячі – солдати, фронтовики та матроси більшовицької армії. Нерівний бій. Бій під Крутами, який на декілька днів віддалив захоплення Києва. Втрати сягали: до 250 юнаків. Бойовий наказ наша молодь виконала ціною власного життя.
Цей подвиг української молоді назавжди викарбувався золотими літерами на сторінках нашої історії. Самопожертва в ім'я Вітчизни є прикладом патріотизму та любові до рідної землі.
Сьогодні ми переживаємо складні часи, історія неначе повертається, тож пам'ятаймо і те, що відбувається зараз. Шануймо героїв сьогодення, адже вони, ризикуючи своїм здоров’ям і, навіть, життям, боронять нашу країну, наше з вами майбутнє на сході України.
Вічна їм слава!

Голова Крижанівської