Вівторок, 09 січня 2018 11:10

Різдвяна коляда в Крижанівці

У дні святкування Різдва Христового у селі Крижанівка, за підтримки сільської голови Наталі Крупиці, в найкращих українських традиціях організували веселі колядки. Також в рамках відзначення різдвяних свят відкрився Вертеп. Наразі в парку «Чорноморець» було встановлено хлів з фігурами маленького Ісуса, Діви Марії, Йосипа, пастухів та волхвів із дарами.

8 січня Різдвяні розваги пройшли в парку «Чорноморець» охопивши мешканців громади. Варто таки було вилізти із теплих домівок і зануритись у святкову атмосферу Різдва. Як ви знаєте, колядки та щедрівки є важливою частиною різдвяного обряду та зустрічі Нового Року. Так історично склалося, що зародилися вони кілька століть тому і видозмінювалися впродовж років. Тим не менш, основна суть залишалася незмінною: силою слова сприяти добробуту родини і рясному врожаю. Так, біля сільського Будинку культури відбулись традиційні конкурси, серед яких конкурс на найкраще виконання Різдвяних колядок. У колі рідних по духу людей звучала дзвінка коляда у сяйві різдвяних зірок. Гостей свята очікували різдвяні смаколики.

До участі в конкурсі запрошувались всі бажаючі: веселі компанії колядників, щедрівників та посівальників усіх вікових категорій, творчі колективи «Любисток» та «Добряне».

Всіх виконавців очікували призи.