Понеділок, 18 грудня 2017 09:50

Українські вечорниці у Крижанівці

У селі Крижанівка за ініціативою мешканців вулиці Сонячна, вже п’ятий рік поспіль проводяться Українські вечорниці, де майстрині можуть разом занурюватися в атмосферу творчості, демонструвати свої вироби та ділитися досвідом з підростаючим поколінням.
Ось і в цьому році 16 грудня о 16.00 в приміщенні кафе «Чорноморський рибак» відбулися традиційні Андріївські вечорниці.
Привітальне слово надали засновниці заходу Тетяні Лазової, депутату Крижанівської сільської ради та мешканці вулиці Сонячної. З привітальним словом до присутніх звернулась голова Крижанівської сільської ради Наталя Крупиця. Протягом вечора лунали пісні та теплі слова, літературно-музичні композиції, привітання актива Крижанівської громади, вручення подарунків та традиційне українське частування. Особливим сюрпризом для присутніх стали виступи вокалістів та музикантів Одеської консерваторії.
На таких добрих, сімейних святах є змога вшанувати тих людей, які уміють у своїх витворах передати те, що вони відчувають душею, серцем, тих людей, які зберігають національні традиції і український дух. Ми гордимося пишаємося тим, що в Крижанівці є такі майстрині.