• +38 (048) 788-92-09
  • +38 (048) 796-29-72
67562, Одеська область, Лиманський район, с. Крижанівка, вул. Ветеранів, 5
Субота, 09 грудня 2017 21:01

Крижанівка сумує...

                                                         Я не зраджу тебе Україно,

                                                         Я не зможу тебе розлюбить,

                                                         Бо не можна прожить повноцінно,

                                                         Не любивши тебе хоч на мить.

                                                                                  Євген Боровик

 

08.12.2017 року пішов з життя Боровик Є.В., прекрасна людина, талановитий педагог, зразковий сім’янин і батько.

Наполегливо здобував знання, як в школі, так і в ВУЗі. Він був прикладом для братів, його успіхам пишалася мати.

Розпочав свою педагогічну діяльність у морському ліцею, став викладачем фізики, наставником та товаришем для курсантів.

На талановитого педагога звернули увагу і у 1985 році призначили завучем Крижанівської школи. Він опанував нові технології навчання, за досвідом до нього їхали вчителі інших шкіл. 

Через декілька років, у 1988 на конкурсній основі, в результаті голосування, Боровик Є.В. був призначений директором Крижанівської школи, де працював до 2005 року.

На посаді директора він продовжує вчитись, опановуючи нову справу, займається громадсько-політичною діяльністю, бореться за світлі ідеї нашого майбуття. У 1990 році Боровик Є.В., як істинний патріот України, ще до проголошення Акту про Незалежність України, підняв синьо-жовтий прапор над селом Крижанівка, як символ прагнення до свободи української нації.

Боровик Є.В. був багатогранною людиною. Він писав вірші, які присвячував рідній Україні, друзям, дружині та сину Богдану. Неодноразово видавав збірники своїх віршів. Нажаль остання книга лишилась не надрукованою.

На його поетичні твори написана музика. Ці пісні полюбилися багатьом людям, а пісня «Рушникова дорога» до цього часу лунає на кожному «Останньому дзвонику» Крижанівського ліцею та багатьох шкіл району та області.

Де б не працював Євген Васильович, до своїх обов’язків відносився завжди чесно та добросовісно, був вимогливим до себе і до тих хто працював поряд, був чуйною людиною, готовою прийти на допомогу до кожного, хто цього потребував. За це його любили, поважали всі, хто знали, працювали і вчилися разом з ним.

В ці дні разом з рідними Євгена Васильовича сумує учнівський та педагогічний колектив Крижанівського ліцею, сумує вся Крижанівка, сумують всі хто знав цю прекрасну людину.

Світла пам'ять про Боровика Євгена Васильовича назавжди залишиться в наших серцях.

 

До відома: завтра, 10.12.2017 року, о 13:00 години у подвір’ї Крижанівської школи почнеться урочиста панахида прощання з Боровиком Євгеном Васильовичем.