Четвер, 07 грудня 2017 08:41

Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники та представники депутатського корпусу
Крижанівської сільської ради!
Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!
Нам випала почесна і відповідальна місія – представляти Крижанівську громаду, знати її проблеми й докладати всіх зусиль для вирішення важливих питань.
Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашої сільської ради.
Бажаю від щирого серця усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань.

Голова Крижанівської
сільської ради