Середа, 06 грудня 2017 08:51

Вітання з Днем Збройних сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України!
Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних сил України!
Цього року ви зустрічаєте це свято в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і крижанівці, героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни. На щастя, серед наших земляків нема тих, хто загинув у боротьбі з ворогом.
Фактично нині формується і гартується нова українська армія, яку шанує і всіляко підтримує наш народ. Активно долучаються до цього громада Крижанівської сільської ради. Разом переможемо! А вам, герої, - наша шана і доземний уклін за вірність присязі та обов'язку!
Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на вашу долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими! Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових! Здоров'я і благополуччя вам! Миру і злагоди!

голова Крижанівської
сільської ради