Вівторок, 05 грудня 2017 15:09

Військових привітали зі святом

Напередодні Дня Збройних Сил України до військової частини, що дислокується в селі Вапнярка, прибули представники Крижанівської сільської ради. Воїнів привітала голова Крижанівської сільської ради Наталя Крупиця. В промові вона зазначила, що свій виключний героїзм підтвердили наші військові в надзвичайно складних умовах збройної боротьби із зовнішнім агресором та сепаратистськими зазіханнями на сході нашої держави. «Дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам та терористам.  Горда від того, що нині у зоні АТО воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати! Переконана, що Україна переможе», - наголосила Наталя Крупиця. Вже традиційно цього дня військові отримали від Крижанівської сільської ради солодкі подарунки. Командир частини вручив голові сільської ради почесну грамоту за допомогу його військовій частині.