П'ятниця, 24 листопада 2017 08:03

День пам'яті жертв геноциду Українського народу

Шановні жителі Крижанівки та Лісків!
25 листопада - День пам'яті жертв геноциду Українського народу — Голодомору 1932-1933 років, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом в Україні. Трагізм цього найсумнішого та найскорботнішого періоду в долі українців полягає в тому, що шляхом створення штучного голодомору керівництво тодішньої тоталітарної країни намагалося вбити жагу до свободи та незалежності у нашого волелюбного народу. Нам, сучасному поколінню, важко навіть уявити, що на багатющій та плодовитій українській землі люди потерпали від голоду, помираючи в страшних муках. Голодомори минулого століття, як ганебне та антисоціальне явище, були засуджені прогресивним людством та визнані ним геноцидом українського народу.
У цей день по всій Україні проходитимуть скорботні заходи у пам'ять про тих, хто помер від голоду.
Щиро прошу Вас, шановні земляки, в День пам’яті жертв Голодомору 25 листопада о 16:00 приєднатися до загальнонаціональної хвилини мовчання. За можливості відвідайте цього дня храми, у яких будуть правитися заупокійні служби. У знак скорботи, нехай на вікні кожної оселі засвітиться символічна свічка Пам’яті.
Також в Крижанівській сільській раді відбудеться зібрання з нагоди 84-их роковин Голодомору в Україні 1932-1933 років на території Крижанівського цвинтаря, біля пам’ятного знаку присвяченого жертвам голодоморів та політичних репресій о 15.30.
Якщо дорожимо пам’яттю про минуле, то маємо відповідальність за майбутнє.