Вівторок, 21 листопада 2017 12:41

Заходи до Дня Гідності та Свободи в Крижанівській сільській раді (ФОТО)

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.
Вшанувати подвиг учасників цих подій зібрались працівники Крижанівської сільської ради. До присутніх  з промовою звернувся заступник голови Крижанівської сільської ради - Олексій Мельник, він побажав всім присутнім  миру, злагоди, єдності. Під час заходу  працівники сільської ради вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.
Крім того, протягом листопада в Крижанівській школі-ліцеї  відбувались заходи щодо патріотичного виховання учнів: виховні години та години спілкування, тематичні виставки літератури в бібліотеці, конкурси малюнків.
В холі школи проведено урочисту лінійку присвячену пам’яті  подій Революції Гідності та Свободи, на який були запрошені учні школи. «Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме майбутнього»,- наголосила завуч Непочатенко Тетяна Миколаївна у своєму виступі. Вона розповіла присутнім про події цих років та побажала всім  не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу.
Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.