Субота, 28 жовтня 2017 14:02

Мітинг з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

З нагоди 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників 28 жовтня в с. Крижанівка відбувся мітинг за участю керівництва сільської ради, ветерану Друної світової війни, учнівської молоді, громадськості.

Присутні вшанували пам'ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.

У вступному слові заступник голови Крижанівської сільської ради Олексій Мельник подякував ветеранам-визволителям за їх величезний подвиг, та побажав всім миру в Україні.

У ході заходу до слова був запрошений ветеран Другої світової війни Олексій Васильович Плотніков, якій розповів про ті тяжкі часи та про свою участь у битвах.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Урочистий мітинг завершився покладанням квітів до пам'ятника загиблим воїнам-визволителям.