Субота, 14 жовтня 2017 09:18

Привітання до Дня захисника України

Шановні захисники незалежної України!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і українського війська.

В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання захисника України - всіх, хто піднявся на захист незалежності та територіальної цілісності нашої держави, ставши до лав добровольців, військових підрозділів та волонтерських організацій.

Сьогодні захисників Батьківщини шанує вся Україна. У кожному будинку віддають данину поваги тим, хто в біді війни мужньо захищає українську землю. У Крижанівський сільській раді є 12 воїнів, які зі зброєю в руках захищали землю від агресора на сході України, не дали ворогові втілити свої плани і роз'єднати український народ. Це Голота С.Д., Домбровський Р.Б., Новицький С.В., Олійник В.Е., Силаков Й.В., Паненко О.А., Огороднійчук М.І., Кіданчук С.В., Коваль О.В., Баркар Р.М., Сапун С.В., Ніколенко А.В.

Перед ними ми схиляємося, у них вчимося любити Україну.

Шановні захисники України! Дякуємо за відданість Україні і її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною і незалежною!

Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, миру, добра і успіхів у повсякденному житті і у військовій службі в ім'я розбудови Української війська! Слава Україні! Слава її героям!