Вівторок, 01 серпня 2017 12:42

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Крижанівська сільська рада Лиманського району Одеської області, відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:

• Провідний спеціаліст відділу аналітики, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Крижанівської сільської ради Лиманського району Одеської області;

Кваліфікаційні вимоги до провідного спеціаліста відділу аналітики, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Крижанівської сільської ради Лиманського району Одеської області. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії державного органу, в якому проводиться конкурс, такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Додаткову інформацію можна отримати в Крижанівській сільській раді Лиманського району Одеської області за адресою: вул. Ветеранів, 5, с. Крижанівка, Лиманського району Одеської області або за телефоном юридичного відділу 796-13-07.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.