Середа, 23 серпня 2017 15:27

Привітання з Днем прапора та Днем Незалежності України

Шановні Крижанівці!
Від імені Крижанівської сільської ради прийміть сердечні вітання із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.
Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни.
Двадцять шість років тому здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй землі. Безумовно, роки незалежності  стали випробуванням для всіх нас – на зрілість, на терпіння, на толерантність. Проте не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України спроможний поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові. Отож, будьмо впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане, і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму. У нас є всі підстави бути певними в своїх силах і з оптимізмом дивитися в прийдешнє. За час незалежності ми довели, що здатні долати труднощі і досягати успіху. Для цього нам потрібна єдність і солідарність, зосередження спільних зусиль на загальнонаціональній справі.
Від усієї душі зичу вам миру, щастя, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

З повагою,
голова Крижанівської сільської ради