П'ятниця, 26 квітня 2019 10:47

26 квітня увесь світ відзначає День пам'яті загиблих у радіаційних аваріях і катастрофах

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний із використанням високих, і нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха.

Важким випробуванням на міць і мужність став Чорнобиль для наших земляків, які виконували складну роботу  – медиків, міліонерів, пожежників, водіїв транспортних засобів, будівельників – і з честю та совістю  виконали обов’язок і захистили Батьківщину.

Сьогодні у 33-тю річницю Чорнобильської катастрофи, схилимо голови перед пам’яттю усіх, хто пішов у ядерний вогонь, щоб зупинили ланцюгову реакцію смерті і хто виконав свій священний обов’язок перед рідною землею.