Понеділок, 18 лютого 2019 16:11

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Повідомлення

З метою приведення діючих нормативних актів Крижанівської сільської ради у відповідність до вимог чинного законодавства України сільською радою підготовляється проект регуляторного акту «Про встановлення ставки акцизного податку з юридичних та фізичних осіб на території Крижанівської  сільської ради».

Проектом рішення запропоновано встановлення, на законних підставах, ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, палива моторного альтернативного), що здійснюють свою діяльність на території Крижанівської сільської ради, у відповідності до Податкового кодексу України.

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Крижанівської сільської ради – kryzhanivska-rada.gov.ua

Усіх зацікавлених осіб просимо письмово надати зауваження та пропозиції до вказаного проекту регуляторного акту до 01.04.2019 року до Крижанівської сільської ради Лиманського району Одеської області, що знаходиться за адресою: 67562 вул. Ветеранів, 5, с. Крижанівка, Лиманський район, Одеська область).

Для ознайомлення перейдіть за посиланням http://kryzhanivska-rada.gov.ua/оприлюднення

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Крижанівської сільської ради Лиманського району Одеської області «

З метою приведення діючих нормативних актів Крижанівської сільської ради у відповідність до вимог чинного законодавства України сільською радою підготовляється проект регуляторного акту «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів господарювання  юридичних осіб та фізичних осіб підприємців на території Крижанівської сільської ради».

Проектом рішення запропоновано встановлення, на законних підставах, фіксованих ставок єдиного податку для юридичних та фізичних осіб – підприємців, що здійснюють свою діяльність на території Крижанівської сільської ради, у відповідності до положень Податкового кодексу України.

Повідомлення
«Про встановлення податку на майно, в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Крижанівської сільської ради та затвердження Положення про нього»

З метою приведення діючих нормативних актів Крижанівської сільської ради у відповідність до вимог чинного законодавства України сільською радою підготовляється проект регуляторного акту «Про встановлення податку на майно, в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Крижанівської сільської ради та затвердження положення про нього».

Проектом рішення запропоновано встановлення, на законних підставах, податку на майно, в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Крижанівської сільської ради, у відповідності до Податкового кодексу України.

Повідомлення

З метою приведення діючих нормативних актів Крижанівської сільської ради у відповідність до вимог чинного законодавства України сільською радою підготовляється проект регуляторного акту «Про встановлення  транспортного податку на території Крижанівської сільської ради».

Проектом рішення запропоновано встановлення, на законних підставах, транспортного податку на території Крижанівської сільської ради на 2019 рік, у відповідності до Податкового кодексу України.

Усіх зацікавлених осіб просимо письмово надати зауваження та пропозиції до вказаного проекту регуляторного акту до 16.04.2019 року до Крижанівської сільської ради Лиманського району Одеської області, що знаходиться за адресою: 67562 вул. Ветеранів, 5, с. Крижанівка, Лиманський район, Одеська область).

Для ознайомлення перейдіть за посиланням http://kryzhanivska-rada.gov.ua/оприлюдення

Повідомлення

З метою приведення діючих нормативних актів Крижанівської сільської ради у відповідність до вимог чинного законодавства України сільською радою підготовляється проект регуляторного акту «Про встановлення ставок туристичного збору на території Крижанівської сільської ради».

Проектом рішення запропоновано встановлення, на законних підставах, туристичного збору на території Крижанівської сільської ради, у відповідності до Податкового кодексу України.

Усіх зацікавлених осіб просимо письмово надати зауваження та пропозиції до вказаного проекту регуляторного акту до 01.04.2019 року до Крижанівської сільської ради Лиманського району Одеської області, що знаходиться за адресою: 67562 вул. Ветеранів, 5,  с. Крижанівка, Лиманський район, Одеська область).

Повідомлення

З метою приведення діючих нормативних актів Крижанівської сільської ради у відповідність до вимог чинного законодавства України сільською радою підготовляється проект регуляторного акту «Про встановлення податку на майно, в частині плати за землю та пільг по земельному податку на території Крижанівської сільської ради Лиманського району Одеської області».

Проектом рішення запропоновано встановлення, на законних підставах, податку на майно, в частині плати за землю та пільг по земельному податку на території Крижанівської сільської ради, у відповідності до Податкового кодексу України.

Повідомлення
«Про внесення змін до правил благоустрою»

З метою приведення діючих нормативних актів Крижанівської сільської ради у відповідність до вимог чинного законодавства України сільською радою підготовляється проект регуляторного акту «Про внесення змін до правил благоустрою».