П'ятниця, 06 квітня 2018 11:28

В КРИЖАНІВЦІ ЗАПУСКАЮТЬ ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ

На цьому тижні Крижанівська сільрада в рамках благоустрою запускає пілотний проект.

На вулицях села встановлюються два види урн для сміття, в тому числі спеціальні урни для собачих екскрементів.

“Якщо ми хочемо бути прогресивним селом, то треба привчатися доглядати за своїми улюбленцями і не створювати незручності сусідам”, - пояснила голова сільради Наталія Крупиця.

Треба відмітити, що урни не придбалися за бюджетні кошти, а були виготовлені врасноруч співробітниками комунального підприємства “Надія”.

Встановлювати урни почали з центральної вулиці Ярошевської, так як це - обличчя Крижанівки.

“Але ми готові проводити роботи і на інших вулицях. Сьогодні оглянули вул.Центральну, і враження гнітюче: ми можемо бачити самовільне захоплення території громадського користування, все захаращене будматеріалами і сміттям. Тому я закликаю всіх мешканців – давайте разом дбати про село, і тоді у нас все вийде!”, - заявила Наталія Крупиця.