Вівторок, 08 серпня 2017 14:14

Боротьба з карантинними бур’янами

З метою мінімізації впливу на громадян, недопущення розповсюдження небезпечного карантинного бур’яну амброзії полинолистої та підтримання у належному санітарному стані території Крижанівської сільської ради, а також, на виконання вимог ст.6, ст.10, ст.12, ст.34 Закону України «Про карантин рослин» Крижанівська сільська рада інформує громадськість про необхідність локалізації та ліквідації амброзії полинолистої у період з серпня по вересень 2017 року.
Проведення заходів з ліквідації амброзії полинолистої  необхідно здійснювати до початку її масового цвітіння.
Упродовж серпня 2017 року КП «Надія» будуть проводитись роботи з видаленням амброзії на території Крижанівської сільської ради.
Боротьба з цією карантинною рослиною потребує спільних зусиль органів місцевого самоврядування, державної виконавчої влади, самоорганізації населення, суб’єктів господарювання, громадськості, землевласників та землекористувачів.
Тільки разом ми зможемо покращити санітарний стан нашої сільської ради та ліквідувати амброзію.